Susisiekite: + 370 46 313 490

  1. Šioje interneto svetainėje pateikta informacija yra nuolat atnaujinama, tačiau UAB „Terra virtualis“ negali garantuoti, kad Jūsų apsilankymo svetainėje metu joje pateikta informacija nebus pasikeitusi. Atsižvelgiant į tai, UAB „Terra virtualis“ neprisiima atsakomybės už šioje svetainėje skelbiamos informacijos išsamumą, tikslumą ir jos savalaikį atnaujinimą bei pasilieka teisę bet kuriuo metu keisti ir papildyti jos turinį. Už straipsnių, informacijos, konsultacijų panaudojimą atsakingas pats svetainės virtualis.lt vartotojas.
  2. Svetainėje virtualis.lt yra skelbiamos nuorodos į kitus interneto tinklalapius, už kurių tikslumą bei nurodomų interneto tinklalapių turinį UAB „Terra virtualis“ neatsako.
  3. Pateikiamos informacijos autorinės teisės priklauso atitinkamiems fiziniams bei juridiniams asmenims, kaip nurodyta šalia tekstinės ir grafinės informacijos. Jei nenurodoma, visos autorinės teisės priklauso UAB „Terra virtualis“ arba tokios informacijos neprivaloma nurodyti.
  4. Iškilus klausimams dėl svetainėje virtualis.lt skelbiamos informacijos tikslumo ar teisingumo, maloniai prašome nedelsiant susisiekti paskambinant "Kontaktų" puslapyje nurodytais telefonais arba el. paštu.
Į viršų